Asfaltová pustina

rok vydání – 2022
Doporučená cena je 398 Kč

„Bug“ býval nejlepším šoférem podsvětí, než se ošklivě spálil a starý život raději hodil za hlavu. Vybudoval vlastní autodílnu, miluje svou ženu, stará se o rodinu a vášni pro rychlost podlehne jen občas. Jenže pak se to zase zvrtlo, podnik drtí konkurence, poctivá práce nevynáší a „Bug“ se nechá umluvit k poslední velké akci. Vždyť tam, kde se vůně benzinu mísí se strachem, na něj nikdo nemá. A tak to riskne. Najde v asfaltové pustině, kde ho nepronásleduje jen přízrak dávno ztraceného otce, ale i stíny vlastní minulosti, tu správnou cestu? Nebo naopak přijde o všechno, na čem mu záleží?

Naprosto senzační – originální, neotřelý, věrohodný román plný napětí, divokých zvratů a postav, jejichž životní dilemata vám zlomí srdce.
Lee Child

Téhle knize jsem propadl… Zběsile rychlý thriller, v němž se pro ránu nejde daleko. Za vše mluví jediná hláška: Ujížděj s tou károu, jako bys ji ukradl.
Stephen King

Překlad

Bibliografické údaje

EAN 9788025739136
ISBN 978-80-257-3913-6
Počet stran 300
Jazyk česky
Vazba vázaná
Produkt kniha
Rozměry 13cm x 20cm
Vydání 2022 (1. vydání)
Nakladatel Argo

Recenze v médiích

iliteratura.cz

Černoch za volantem

(...) Vynikající noirová gangsterka ukazuje, že afroameričtí spisovatelé mohou do tohoto žánru, až příliš zatíženého retrem, vnést svěží prvky a potřebnou dávku autenticity.

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné