Omládněte s jógou za 2×7 dní

rok vydání – 2006
Doporučená cena je 259 Kč

Staroindický výraz pro lékařství, ájurvéda, doslova znamená „znalost (pro dosažení) vysokého věku“. A právě ze staroindické lékařské tradice vychází André van Lysebeth ve své nejnovější knize. Na jejích stránkách vysvětluje, že proces stárnutí lze zpomalit, a poskytuje praktický návod, jak toho s využitím starověkých technik dosáhnout. Kniha vznikla na základě autorových článků v jeho časopisu Yoga a ohlasů na tyto texty.

  • kniha

Bibliografické údaje

EAN 9788072035793
ISBN 80--72-03-5-79--7
Počet stran 225
Jazyk česky
Vazba vázaná
Produkt kniha
Rozměry 15cm x 21cm
Vydání 2006 (1. vydání)
Nakladatel Argo

Celkové hodnocení

5 (1x)

Názory
čtenářů

Marta D. mardub@email.cz, Šumperk nehodnoceno
15. 10. 2009

André van Lysebeth...

(...) Vřele všem doporučuji knížky André van Lysebetha. Jsem dlouholetou cvičitelkou jógy, několik desítek let (cvičenkou ještě o něco déle)a můžu tedy konstatovat, že je kniha od tohoto autora opravdu nejlépe psaná a nejsrozumitelněji i pro naprostého laika, který nikdy jógu ještě necvičil. Jinak když jsem s jógou začínala jako poměrně velmi mladá a byla jsem v kurzu s dámami, které měly 70 i více let a byly neuvěřitelně ohebné a já nevěřila, že vůbec někdy dokážu to co ony, a později jsem poznala, že s jógou člověk dosáhne daleko víc, než by si jen uměl představit, tak mě fakt jóga nadchla. Navíc mne zaujala i psychologie jógy, která k ní nezbytně patří (umět se zklidnit, ovládnout, soustředit atp.). To všechno najdete v dílech tohoto autora, který mě spolu s mojí paní cvičitelkou k józe dovedl. Nelituji. Dostala jsem se až k tomu, že jsem byla schopná toto učení předávat a to jsem potom mohla i pozorovat výsledky cvičení jógy u jiných lidí, zlepšení jejich psychického i zdravotního stavu. Určitě si kupte tohoto autora a studujte tyto knihy se zaujetím, které si zaslouží. Přeji vám hodně úspěchů v učení jógy a při jejím cvičení. Marta D.

Paletka, Praha nehodnoceno
16. 1. 2008

Ano, jdeme do toho!...

(...) Jogu jsem začala cvičit před půl rokem a nadchla mě. Knížku jsem si půjčila v knihovně a nadchla mě stejně jako joga. Vřele doporučuji, počkám, až přestanu kojit a zkusím se řídit očistnou kůrou, kterou zde a vše okolo zažívacího ustrojí autor popisuje velmi svžným, čtivym a srozumitelným jazykem, který však nesklouzavá do popularně - naučné literatury.

Veronika Beránková, Kutná Hora
23. 10. 2007

Zkuste to...

(...) Vzhledem k tomu, že jogu cvičím (bohužel ne pravidelně), tak po přečtění této knihy jsem začala s očistnou kůrou + pravidelné cvičení. Když už vás tato kniha nepřinutí se sebou něco dělat, tak je to k zamyšlení. Autor zcela lidským slovníkem popisuje náš zažívací trakt, jak se za roky a roky pod tíhou knedlíků, pečiva, masa a cukrů usazuje a vzniká kompost, humus na střevech, který celý život přehlížíme. Zažívací trakt je osobnost, dobře fungující a zaslouží si pozornost. Přečtěte si knihu a uvidíte sami. Je tam i výpis potravin, dle kterých se můžete správně řídit. Každému vřele doporučuju!!!

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné