Nevyhnutelná opotřebovanost citů

rok vydání – 2019
Doporučená cena je 398 Kč

Ona: 62 let, osamocená bývalá modelka, na jejíž tělo už není zdaleka tak pěkný pohled jako kdysi a jejímiž nejlepšími přáteli jsou dnes kulaté sýry v její prodejně.
On: 59 let, vdovec a celoživotní stěhovák, který byl donucen odejít do předčasného důchodu a teď vysedává před televizí a neví, co dál.
Oba tuší, že jejich osamělé a posmutnělé osudy jsou zpečetěny. Jenže lidské city a tužby se nenechávají porazit tak snadno a tak smířlivě jako lidská těla. Vrásky, ochablé svaly, povislá ňadra, zvětšené břicho, prošedivělé vlasy… na to všechno si nakonec dokážeme zvyknout. Ale vyrovnat se se samotou a přestat toužit po romantice, štěstí a smyslu života, tomu se naše duše vzpírá daleko více.
A tak když se jednoho dne jejich cesty náhodou setkají, probudí se v našich hrdinech nová energie a na stará kolena začnou psát ještě jeden velký příběh nejen o sobě, ale o nás všech. Tenhle komiks není pro mladý.

  • kniha
Překlad

Bibliografické údaje

EAN 9788025728055
ISBN 978-80-257-2805-5
Počet stran 144
Jazyk česky
Vazba vázaná
Produkt kniha
Rozměry 19,5cm x 26cm
Vydání 2019 (1. vydání)
Nakladatel Argo

Recenze v médiích

magazin.aktualne.cz

Tomáš Stejskal: Sex v Maroku a sex v důchodovém věku. Česky vyšly dva pozoruhodné komiksy

(...) Nakladatelství Argo na trh poslalo dva komiksy, které se dotýkají sexu a vztahů. Navzdory hravé formě nejde o lechtivé, ale naopak závažné čtení. Titul Nevyhnutelná opotřebovanost citů se dotýká intimního života v důchodovém věku, zatímco Sex a lži nahlíží na Maroko. Tam sice sex oficiálně pomalu neexistuje, přesto má země pátou nejvyšší spotřebu internetové pornografie na světě.

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné
opo1
opo3
opo2

Další knihy tvůrců titulu

Tento autor u nás momentálně nevydává žádnou jinou knihu.

Tento autor u nás momentálně nevydává žádnou jinou knihu.