Měsíc nad Soho

rok vydání – 2016
Doporučená cena je 289 Kč

Jmenuji se Peter Grant. Ještě nedávno jsem byl obyčejný četnický zelenáč v řadách londýnské Metropolitní policie. Jedné noci jsem se ale při vyšetřování vraždy zapletl s duchem, a všiml si mě tak vrchní inspektor Nightingale, poslední čaroděj Anglie. A tak teď stojím jako člen dvoučlenné speciální policejní jednotky v márnici nad tělem zavražděného jazzmana a snažím se získat z jeho mrtvého těla záznam melodie, důležitou stopu ve vyšetřování jeho vraždy. To fakt umím. A nejen to. A tak vím, že v Soho řádí vrah, který má nadpřirozené schopnosti a jedině naše jednotka je schopna ho zastavit.

Další, ještě napínavější a zábavnější, případ Petera Granta, kterého znáte z bestselleru Řeky Londýna.

Překlad

Bibliografické údaje

EAN 9788025717462
ISBN 978-80-257-1746-2
Počet stran 276
Jazyk česky
Vazba brožovaná
Produkt kniha
Rozměry 14,5cm x 20,5cm
Vydání 2016 (1. vydání)
Nakladatel Argo

Celkové hodnocení

5 (1x)

Názory
čtenářů

Radek
25. 6. 2016

Autor přidal sex...

(...) Knížka vlastně navazuje na první díl. Konstábl hledá ženu se zubbatou vagínou a k tomu se ještě objevuje velké množství mrtvých jazzových umělců. Dozvídáme se spoustu informací o jeho rodině, ale také on se dozvídá spoustu nových informací o své práci a o tom, co předcházelo jeho zařazení do speciální a tajné jednotky.
V porovnání s prvním dílem si užije spoustu sexu a nebyl by to konstábl Grant, kdyby se všechno nezkomplikovalo. Nechci prozradit děj, protože to co se vlastně děje a kdo je a kdo není nepřítel nebo alespoň zločinec si musí přečíst každý sám.
Jsem rozhodně zvědavý na další díl.
Přestože jsem si koupil první díl jen náhodou, tak pokud autor a překladatel udrží laťku stejně vysoko, tak mají minimálně jednoho čtenáře jistého.

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné