Anihilace

Jižní Zóna I.

rok vydání – 2015
Doporučená cena je 238 Kč

Oblast X byla desítky let odříznutá od zbytku kontinentu. Rozlehlé pozůstatky lidské civilizace znovu opanovala příroda.
První expedice se vrátila se zprávami o nedotčené, rajské krajině. Všichni členové druhé expedice spáchali sebevraždu. Třetí expedice zanikla při přestřelce, když se její členové obrátili proti sobě. Účastníci jedenácté expedice se vrátili jako stíny svých dřívějších já a během několika měsíců po návratu zemřeli na agresivní rakovinu. Nyní se chystá dvanáctá…
Na místo dorazí s tím, že očekávají neočekávané, a Oblast X skutečně dostojí své pověsti – brzy objeví obrovskou topografickou anomálii a formy života, které se vymykají veškerému chápání. Avšak tím, co všechno změní, jsou především tajemství, která si do Oblasti X přinesli sami účastníci expedice. Oblast X byla desítky let odříznutá od zbytku kontinentu. Rozlehlé pozůstatky lidské civilizace znovu opanovala příroda.

  • kniha
Překlad

Bibliografické údaje

EAN 9788025715512
ISBN 978-80-257-1551-2
Počet stran 180
Jazyk česky
Vazba vázaná
Produkt kniha
Rozměry 15,4cm x 21,2cm
Vydání 2015 (1. vydání)
Nakladatel Argo

Celkové hodnocení

5 (2x)

Názory
čtenářů

Pavel Dort
12. 6. 2017

Pro mě asi nejsugestivnější sci-fi, co jsem během svého …...

(...) Pro mě asi nejsugestivnější sci-fi, co jsem během svého života četl. Bohužel druhý díl mám rozečtený a je to obrovské zklamání... Ale Anihilace byla nezapomenutelné setkání s něčím zcela novým. Pocit úžasu. 6/5

Honza
21. 4. 2016

Anomálie...

(...) Je to úplně jiné čtení, než ta záplava všemožných severský a kdovíjakých jiných bestsellerů, ale o to více mně to dostalo. Chápu, že každému styl a příběh nebude sedět, ale za pokus rozhodně stojí. Odměnou je Lynchovské sci-fi se spoustou nezodpovězených otázek, ale to je na tom právě to krásné. Navíc je to první díl trilogie, takže zde není prostor na stížnosti, co všechno jsme se nedozvěděli. Osobně ani nevím, zda se chci o Oblasti X vše dozvědět, ale určitě si chci přečíst zbývající dva díly.

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné