Městečko Kostokřupy

Městečko Kostokřupy

rok vydání – 30. 6. 2021
Doporučená cena není stanovena

V městečku Kostokřupy, věčně utopeném v mlze, dojde k neštěstí: Adéla a jeho sestra osiří. Ano, čtete správně: kluk jménem Adéla, takhle ho pojmenoval jeho táta. A Adélově sestře nedal jméno vůbec, tvářil se, jako by dceru ani neměl. Byl to zkrátka kruťas, povoláním vůdce gangu Ničitelů, kterého se bálo celé městečko. Tudíž by si zasloužil, aby z něj někdo udělal fašírku.
A přesně to se také stalo – takže to vlastně až takové neštěstí nebylo. Z činu jsou ovšem podezřelí nebozí sourozenci. Nezbývá jim než se dát na útěk – jde po nich zkorumpovaná policie i Ničitelé. Naštěstí si je vezme pod ochranná křídla bývalé zločinecké duo Bezkosťa Karlos a Kala Ocelová holeň. Nebezpečí ale číhá na každém rohu, městečko se pomalu, ale jistě propadá do chaosu a sourozenci nezadržitelně míří do světa plného tajemství, bizarních postav, monster a zlých kleteb.
K popukání zábavné, černým humorem okořeněné dobrodružství pro děti i dospělé.

„Kniha je primárně určena dětem a její humor je opravdu mladistvě cool, což znamená, že je drsný, příjemně ujetý a famózně nechutný, má zkrátka švih a grády.“
Starbust Magazine

  • kniha

Bibliografické údaje

Jazyk česky
Produkt kniha
Vydání 30. 6. 2021
Nakladatel Argo

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné