Stepní vlk

rok vydání – 2012
Doporučená cena je 128 Kč

Samostatné vydání světově proslulého románu z roku 1927. Hesse v něm bilancuje krize uplynulého desetiletí a pokouší se formulovat východiska z nich. Poučen psychoanalýzou odhaluje ponor ke kořenům vlastní osobnosti i snahu o překonání sváru ducha a pudů. Román vyniká neobvyklou strukturou, poetickou hrou fantazie i působivým prolínáním snu a skutečnosti.

Bibliografické údaje

EAN 9788025707029
Počet stran 252
Jazyk česky
Produkt kniha
Vydání 2012 (1. vydání)
Nakladatel Argo

Názory
čtenářů

Václav, +- Tábor nehodnoceno
11. 9. 2007

stepní vlk...

(...) Byla to první podobná kniha jakou jsem četl. Během jednoho měsíce jsem ji přečetl třikrát, přičemž pokaždé jsem v ní našel něco nového. Ať jsem byl v jakémkoli duševním rozpoložení vždy jsem v ní dokázal najít odpověďi. Všem vřele doporučuji...

huaca@post.cz, Ostrava nehodnoceno
19. 4. 2007

Stepní vlk...

(...) Právě jsem se dostal ke knize Stepní vlk-je to naprosto užasné. Četl jsem již většinu Hesseho knih,všechny jsou skvělé,ale tohle dílo je pro mne snad nejsilnější. Jinak doporučuji přečíst Narcise a Goldmunda-neuvěřitelně procítěná kniha. Mějte se fajn!

Jitka Vránová, jitkavran@seznam.cz, Beroun nehodnoceno
20. 8. 2006

…...

(...) Tuhle knížku jsem četla už třikrát a pořád v ní objevuju nové a nové dimenze. Úžasná knížka. Kdo alespoň trochu inklinuje k filozofii, pak si ji určitě také zamiluje.

Rosťa, Milevsko nehodnoceno
25. 4. 2006

Stepní vlk...

(...) Kdo to nečetl jako by nebyl.

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné