Parfém bláznivého tance

rok vydání – 2015
Doporučená cena je 298 Kč

Nové vydání románu, který byl první přeloženou Robbinsovou knihou, se kterou se český čtenář mohl setkat. Od té doby mu jeho knihy zajistily početnou a oddanou čtenářskou obec. Robbinsův v pořadí čtvrtý román se na oko tváří jako úvod do tajemství výroby vůní, ale ve skutečnosti je to milostný a napínavý příběh, který začíná v šumavských horách za starověku a vede nás mystikou dálného Tibetu až do dnešní Paříže a Ameriky. Chcete se zasmát nebo objevit tajemství nesmrtelnosti ukryté v moudrosti zenu? Tom Robbins je nadán neodolatelným vtipem a schopností mísit smích klauna s postřehem pravého filozofa.

Překlad

Bibliografické údaje

EAN 9788025714423
ISBN 978-80-257-1442-3
Počet stran 372
Jazyk česky
Vazba brožovaná
Produkt kniha
Rozměry 12cm x 20cm
Vydání 2015 (3. vydání)
Nakladatel Argo

Názory
čtenářů

danny, nehodnoceno
18. 11. 2009

parfém…....

(...) Není co dodat snad ještě víc k tomu co bylo napsáno v recenzích již..nejlepší kniha co jsem četl a budu jí číst znovu..je v tom všechno prostě! Díky Tome za tuto knihu!:)

Eliška Schmiedová, Ústí nad Labem nehodnoceno
19. 3. 2009

Nesmrtelnost...

(...) Nikdy jsem lepší knihu nečetla. Patří mezi mé neoblíbenější a taky jsem ji už darovala (svou původní ovšem ne :) ). Doporučuji všem!

Lewi, Praha nehodnoceno
9. 9. 2008

Vůně …....

(...) Knížku jsem přečetla naráz,jinak to prostě nešlo.Více si všímám odéru bytostí kolem mě.

Vondra, nehodnoceno
8. 8. 2008

POZOR...

(...) Na obálce by mělo být uvedeno: POZOR, TATO KNIHA MŮŽE NEVRATNĚ ZMĚNIT VAŠE MYŠLENÍ. Tedy, spíš místo pozor bych dal 'těšte se' nebo tak něco :-)). Robbins je skutečný mistr otevření mysli, jako kdyby mi v mozku svými větami přetínal ustálená spojení, ale konce těchto přetnutých nechával volné aby se mohly znovu spojit ve zcela nečekaných místech. Nebo jen umožňuje aktivovat již existující, kterými doposud neprojel ani jeden vzruch? Nechám to na vás, uvidíte.

Pavel, Praha nehodnoceno
30. 8. 2007

Nesmrtelnost...

(...) Nesmrtelnost je na dosah a není to tak těžké - už na tom taky dělám :o) Geniální návod, jak na to, Vám poskytne jedině tahle knížka. Kupte si červenou řepu a dál...dál už to půjde samo :o)

Anonym nehodnoceno
20. 3. 2006

Robbins...

(...) Právě tuhle knížku čtu a po 'Zátiší s Datlem' a 'Hubených nohách' musím znovu konstatovat, že Robbins je génius, jehož fantazie a smysl pro humor přesahuje všechny meze, což je zatraceně dobře. Když se k tomu připočte nenucená moudrost, které má Robbins na rozdávání, je to doslova blažený pocit, zabořit oči do jeho knížek...

Switters, petrvelcovsky@email.cz, český Seattle... (Ostrava) nehodnoceno
31. 1. 2006

nejdůležitější je Červená řepa...

(...) ...ňák jsem, přátelé, začal jíst červenou řepu. Nikdy předtím mi tak nechutnala, jako po přečtení Parfému. Jo, po Datlovi jsem začal kouřit Kamelky a zajímat se o pyramidy. Ten člověk mě baví. Věřte mi, takových je málo. Jo, kdybyste náhodou věděli, kde seženu Hubené nohy, napište mi. Prosíííím.... Shánííím je.

Gita, Pardubice nehodnoceno
15. 6. 2005

Nádhera...

(...) Je to naprosto úžasná knížka, nad kterou se smějete a přes slzy smíchu vnímáte poselství autora, a rozumíte mu. Ale je na místě podotknout, že Robinse buď zbožňujete, nebo ho vůbec nechápete. Přečetla jsem čtyři jeho knížky, a Parfém jsem povýšila na svoji bibli.

Anetka, Praha nehodnoceno
12. 8. 2004

Ach, ten Robbins!...

(...) Robbinsův čtvrtý a můj (od něj přečtený) pátý román je možná ve vzpomínkách ještě lepší, než když ho čtete. Jako věřící vítám osvětlení původu svatozáří, jako člověk si říkám: jak je možný, že už se mi zase dostal pod kůži...

Lucie (krecka@seznam.cz), nehodnoceno
26. 5. 2004

Na tuhle knihu nikdy nezapomenete!!!!!!...

(...) Tahle knížka mě naprosto uchvátila, patří mezi ty nejlepší, které sem kdy četla! Doporučuji všem!

M.Navrátil, nehodnoceno
24. 7. 2003

Robbins je génius humoru...

(...) Parfém bláznivého tance je nejlepší kniha, kterou jsem kdy četl. Nikdo jiný než Tom Robbins Vás nedonutí přemýšlet během záchvatu smíchu a příběh krále Alobara a jeho Kudry 's pasem tak štíhlým, že i kulhavý hlemýžď by jej přelezl za necelé dvě minuty' Vás přesvědčí, že život může být docela jízda - stačí nasednout.

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné