Noční cirkus

rok vydání – 2022
Doporučená cena je 498 Kč

Navštivte spolu s námi tajemný cirkus, jenž přijíždí bez ohlášení, aby na svá noční představení roztáhl černobílá šapitó a poskytl svým návštěvníkům opravdu nezapomenutelné zážitky, které nevypadají jako pouhé triky a iluze, ale spíše jako opravdová a mocná kouzla.
Nebývale úspěšný románový debut Erin Morgensternové s podmanivou magickou atmosférou sleduje v několika dějových liniích a časových rovinách nebezpečnou hru dvou kouzelníků, v níž jsou v sázce životy jejich učedníků. Co když ale cirkus, jenž má být jevištěm nemilosrdného souboje, k sobě Celii a Marca připoutal mnohem víc, než by si jejich mistři vůbec dokázali představit?

Překlad

Bibliografické údaje

EAN 9788025737415
ISBN 978-80-257-3741-5
Počet stran 472
Jazyk česky
Vazba vázaná
Produkt kniha
Rozměry 15cm x 21cm
Vydání 2022 (2. vydání)
Nakladatel Argo

Celkové hodnocení

5 (1x)

Názory
čtenářů

Megan
7. 10. 2022

První mne zaujala...

(...) První mne zaujala obálka (ne vždy dám na první dojem). Připomněla mi něco z dětství... a tak jsem se nechala unést výjevem... Jsem moc ráda, protože mne příběh pohltil od samého začátku. Poslední stránky jsem musela šetřit a číst pomalu, abych se nemusela loučit s hlavními hrdiny. Nestydím se přiznat, že jsem otřela slzu. Děkuji autorce, že jsem mohla snít po cestě do práce, z práce, doma, v přírodě a přitom být vzhůru. Argo děkuji za skvělé knihy, které mne provází celým mým životem.

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné