Nikdo neunikne

rok vydání – 2008
Doporučená cena je 279 Kč

New Hampshire. Zima 2007. Na staveništi dálnice, ve výkopu pod vrstvou sněhu, je nalezeno 24 mrtvých. Všichni byli zastřeleni ranou do srdce, aniž kladli odpor. Hromadná oběť příslušníků náboženské sekty? Asistovaná sebevražda? Gigantické vyřizování účtů? Ještě neuvěřitelnější je, že oběti nikdo nepohřešuje. Na policii nevolá ani jeden znepokojený manžel, ani jedna vyděšená matka, ani jeden kolega z práce. Téhož večera přijíždí devětadvacetiletý Frank Franklin na univerzitu Durrisdeer College, jejíž rozsáhlé pozemky sousedí se zmíněným staveništěm, aby nastoupil na místo profesora literatury. Okamžitě vycítí, že v kampusu něco není v pořádku. A brzy uvízne v soukolí hrůzné hry.

Předchozí romány Romaina Sardoua (narozen 1974) A odpusť nám naše viny a Odlesk Boží slávy se dočkaly obrovského úspěchu a byly přeloženy do patnácti světových jazyků. Jeho nový román, tentokrát ze současnosti, zaujme strhujícím napínavým dějem.

  • kniha

Bibliografické údaje

EAN 9788025700358
ISBN 978-80-257-0035-8
Počet stran 304
Jazyk česky
Vazba vázaná
Produkt kniha
Rozměry 15cm x 21cm
Vydání 2008 (1. vydání)
Nakladatel Argo

Názory
čtenářů

Jan, nehodnoceno
2. 10. 2008

Nesrovnavat!...

(...) Pokud jste četli ostatní tituly od Sardoa, čekejte něco jineho. Je to především proto, že děj je ze současnosti. Jednoduše bych řekl, klasický thriler o masovém vrahovi, kterých je na trhu tuna. Nic omračujícího, nic mimořádného. Jediná vlastnost z předchozích titulů zustala, četla se sama. Sardou se opět snažil na poslední chvíli vytvořit omračujici závěr příběhu, mě ovšem neomráčil, nepobavil ... Každopádně víc lidí, více názoru.

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné