Nejhorší děti na světě

rok vydání – 2017
Doporučená cena je 298 Kč

Jste připravení setkat se s nejhoršími dětmi na světě? Seznamte se s pěti příšernými kluky a pěti hroznými holkami! Třeba s Žofkou, která stojí jen o jedno: válet se celý den na válendě a koukat na telku. Není divu, že se jí stane ta hrozná věc, o níž se tady snad ani nebudeme zmiňovat! Nebo se Slintou Samem slintajícím tak, že se na školním výletě dostane do strašného průšvihu! A nezapomeňte ani na Brečivou Bertu, ubulenou holku, která si příšerně vymýšlí! David Walliams tentokrát sepsal sbírku deseti báječně zlomyslných historek, ilustrace opět nakreslil geniální Tony Ross.

Knihy Davida Walliamse se už staly celosvětovým fenoménem, byly přeloženy do 53 jazyků, jen ve Velké Británii se prodalo přes deset milionů výtisků!

Ilustrace

Bibliografické údaje

EAN 9788025721193
ISBN 978-80-257-2119-3
Počet stran 268
Jazyk česky
Vazba brožovaná
Produkt kniha
Rozměry 14,8cm x 20,4cm
Vydání 2017 (1. vydání)
Nakladatel Argo

Celkové hodnocení

4 (1x)

Názory
čtenářů

Anonym
5. 6. 2024

V této recenzi...

(...) V této recenzi jsem se rozhodla ze budu psát plusy a minusy. +krásně zpracována a zajímavé příběhy. +příběhy nejsou ani moc dlouhé a ani moc krátké(takže když to budete číst dítěti před spaním tak nemusíte číst až do půlnoci)😅 +8 příběhu z 10 jsou fajn a zábavné a zajímavé. Moje nejlepší příběhy(Míra Betl co se nikdy nespletl, Žofka pohovka atd…) + zkrátí vám čas když se nudíte A hop do toho špatného -nucené vtípky -hnedka první příběh nudný to by snad neměl být ne??🧐 -docela dráha knížka na to jak je tenká(ale s tím se dá počítat) Tak snad jsem vám alespoň trochu pomohla s plusy a minusy. Knížku bych spíš doporučila👍 Tak od 9+(já jsem to četla v 11 takže je to asi fuk záleží na vás v kolikati letech to dítěti koupíte)

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné