Komplet-Tolkien

Hobit, Společenstvo prstenu, Dvě věže, Návrat krále, Silmarilion

rok vydání – 2012
Doporučená cena je 3333 Kč

Exkluzivní dárkový box, který obsahuje všech základních pět knih Tolkienova eposu. Naleznete zde nejen Hobita a trilogii Pán prstenů, ale také Silmarillion, bez něhož by příběh nebyl kompletní. Komplet obsahuje vázaná vydání s ilustracemi.

  • kniha
Ilustrace

Bibliografické údaje

EAN 9788025707494
ISBN 978-80-257-0749-4
Počet stran 2010
Jazyk česky
Vazba vázaná
Produkt kniha
Rozměry 17cm x 24cm
Vydání 2012 (1. vydání)
Nakladatel Argo

Celkové hodnocení

5 (2x)

Názory
čtenářů

Haru
22. 10. 2021

Tolkien je můj...

(...) Tolkien je můj vůbec nejoblíbenější autor. Líbí se mi, jak práce Johna R. R. Tolkiena, tak i jeho syna Christophera. Není tedy divu, že dávám hodnocení kladné. Věřím, že ale za zmínku a hodnocení stojí i provedení knihy jako takové. Překlad je velmi příjemný i čtivý a ilustrace přímo nádherné. Pokud vás Tolkienův svět zajímá a máte otázky, které ani jedna z filmových trilogií nezodpověděla nebo vás na ně naopak přivedla, ale chcete si čtení opravdu užít, pak velmi doporučuji právě tento překrásný set, který po všech uměleckých stránkách, jež jsou pro vznik knihy potřeba jen těžko něco překoná.

Anonym
17. 8. 2021

To se nedá...

(...) To se nedá jednoduše popsat, to si musíte přečíst! Začněte zlehka Hobitem, pak přejděte na Pána prstenů a až se vynoříte z jiného světa Středozemě zhluboka se nadechněte a přečtěte Silmarillion. Ten je nejtěžší, ale po jeho přečtení budete mít pocit, že už tušíte, kde je počátek všeho.

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné