Bon appétit! Francouzská ochutnávka v Argu

Zveme vás na březnovou degustaci všech možných francouzských chutí. Březen jsme vybrali záměrně: v Paříži se měl konat knižní veletrh Livre Paris (těšili jsme se, jak tam zase po letech na českém stánku budeme mít možnost představit naše autory, ale nakladatelé míní, koronavirus mění).

Proběhne také Týden frankofonie, každoroční bratření a sestření všech národů, které ke světu promlouvají francouzsky. A hlavně nás čeká přelomová událost, bez legrace: 19. března 2020 bude vyhlášena první česká Goncourtova cena.

16. března se pak do Prahy vrátí Anne Delaflotte Mehdevi, tentokrát proto, aby pomohla přivítat české vydání svého pozoruhodného historického románu Divadlo světla, jehož děj se odehrává v barokní Praze. Chcete-li se dozvědět víc, přijďte 16. března v 19.00 na křest knihy do Novoměstské radnice, Konšelského salonku. Kromě autorky se potkáte s Lenkou Horňákovou-Civade, která bude kmotrou knihy.

A také jsme pro vás připravili soutěž o báječné, tentokrát francouzsky šarmantní ceny. Sledujte náš web, sociální sítě a #mojeargo, ať vám neuniknou.

Více

Na všechny níže vybrané knihy je nyní sleva 30% a jejich elektronické verze sleva 40% na e-shopu www.kosmas.cz

Bohužel, přehled nelze zobrazit.. Váš prohlížeš to neumí 😅
O osudovém vlivu Davida Bowieho na holky
Můj zrádce
Francouzské umění válečné
Čarodějnice
Sex a lži
Sedmá funkce jazyka
Náhle sami
Tagesordnung
Grófka
Divadlo světla
Kudy projde jehla
Trhačka zubů
Černý cukr
Cabaret
Skutečné životy hrdinů
Záhada Henriho Picka
Bohyně malých vítězství
Můj Bataclan
Pravda a láska
Pěna dní
Malý japonský krámek
Drahý příteli
Podivuhodná cesta fakíra, který uvízl ve skříni z Ikey
Muž s modrými kruhy