Romantika s Jenny Colganovou & Happy birthday, Jenny

Jenny Colganová(c)Kajsa Charlotta Goransson

Šálek teplého čaje, kostkovaný pléd, oheň v krbu a otevřená kniha. Pláž zalitá zapadajícím sluncem, vítr a křik mořských ptáků. Vůně čerstvě upečeného chleba. A recepty na spoustu dobrot z anglické a skotské kuchyně. To vše se mi vybaví se jménem britské spisovatelky Jenny Colganové, jejíž knihy v Argu vycházejí dobrých deset let a jistě další řádku let vycházet budou, protože její romantické příběhy se šťastným koncem si české čtenářky oblíbily stejně jako čtenářky po celém světe.

Jenny má na svém kontě již pěknou řádku knih a nejen z oblasti ženské literatury, ale i knih pro děti či fantasy a sci-fi. Nejčastěji však píše pro ženy a o ženách.

Jejím záměrem je čtenářku potěšit a pohladit, rozesmát i dojmout, zavést ji do různých koutů Velké Británie a nechat ji prostřednictvím receptů ochutnat pár místních specialit. Z každého svazku čiší láska ke knihám i ke čtenářkám, jimž v začátku každého nového příběhu píše dopis. Sáhnete-li po jakékoli z Jenniných romancí, vždy ochutnáte lahodný koktejl pro dobrou náladu i odpočinek. Knížka od Jenny Colganové je skvělou společnicí – na dovolenou, na nedělní odpoledne a s blížícím se podzimem i na dlouhé večery.

A protože Jenny Colganová slaví tento měsíc padesáté narozeniny, rádi bychom jí i touto cestou popřáli všechno nejlepší, hodně zdraví, inspirace a lásky, neutuchající energii a řadu dalších knih.

A naše čtenářky se mohou těšit v příštím roce na další dvě knihy, které se brzy objeví v připravovaném edičním plánu.

Foto kredit Kajsa Charlotta Goransson

colganova_akce_650x205_blog

Slevy na knihy až 35% a na e-knihy i audioknihy až 50%  platí do 21. 9. a najdete je zde.