Stranger Things: Šílená Max

Šílená Max

rok vydání – 2021
Doporučená cena je 288 Kč

Vítejte v Hawkinsu, dějišti seriálového hitu televize Netflix Stranger Things, který kombinuje mysteriózní horor s paranormálními jevy. Will, Dustin, Mike, Lucas a El jsou zpět. A s nimi vtrhne na scénu i Maxine Mayfieldová alias šílená Max.

Tahle holka není žádné nevinné poupátko s načesanými vlasy a v propínacím svetříku. Je to oprsklá skejťačka a známá potížistka. Max ale pod drsnou slupkou skrývá hluboký smutek. Její rodiče se rozvedli a máma se znovu vdala. Zpočátku vše vypadá slibně, máma působí šťastně, a navíc Max získá zdánlivě cool nevlastního bráchu Billyho. Brzy se však ukáže, že mezi otčímem a Billym panuje nebezpečné napětí, a domácí řád se postupně zvrhává v krutou šikanu. A navrch se rodina odstěhovala ze slunné Kalifornie do sychravého Hawkinsu. Ještě že se Max ve škole seznámila s partičkou zajímavých kluků. Jenže jednomu z nich, Willovi, se v hlavě usadilo Stínové monstrum a udělalo si z něj loutku… ..

„ Knižní prequel kultovního hitu Netflixu, seriálu Stranger Things.

  • kniha
Překlad

Bibliografické údaje

EAN 9788025733752
ISBN 978-80-257-3375-2
Počet stran 212
Jazyk česky
Vazba flexi
Produkt kniha
Rozměry 14,8cm x 21,5cm
Vydání 2021 (1. vydání)
Nakladatel Argo

Recenze v médiích

cbdb.cz

Lukáš Loužecký: Poznejte blíže život Šílené Max

(...) Fenomén Stranger Things se dočkal dalšího knižního zpracování. Americká autorka Brenna Yovanoff se rozhodla věnovat jedné z postav, která vlastně nepatří přímo k těm hlavním. Titul navíc dostal příhodné jméno – Šílená Max.

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné