Stoprocentní riziko

rok vydání – 2015
Doporučená cena je 198 Kč

V životě jsou ti dobří a ti zlí. A pak ti ostatní. Baptiste Dupré je atypický člověk. Obvyklé morální zásady mu nic moc neříkají, je svobodný a bez skrupulí, je to hráč. Nic ho nevystihuje lépe než hra, adrenalin, pokerové riskování, které roztříští křehkou rovnováhu rozehrané partie. Nebojí se hazardovat, nebojí se soupeřů, věří si a snadno zdolá všechny překážky, které se mu postaví do cesty. Takhle si vybudoval kariéru, tak získal srdce své ženy. Ale uběhlo několik let a Baptiste se začíná příšerně nudit. Dny se střídají, jsou fádní a jeden jako druhý. Až do toho večera, kdy Baptiste konečně narazí na protivníka hodného jeho velikosti. Co kdyby se vrhl do hry, v níž jde o všechno? Stoprocentní riziko je první prózou autora knih Klub nenapravitelných optimistů a Vysněný život Ernesta G. Neúprosný „roman noir“, zčásti inspirovaný skutečnou událostí, autor s odstupem dvaceti let přepracoval, zasadil do nových souvislostí a vydal znovu.

  • kniha

Bibliografické údaje

EAN 9788025714164
ISBN 978-80-257-1416-4
Počet stran 136
Jazyk česky
Vazba vázaná
Produkt kniha
Rozměry 15,5cm x 21,1cm
Vydání 2015 (1. vydání)
Nakladatel Argo

Celkové hodnocení

4 (2x)

Názory
čtenářů

Tomáš Zítek
6. 6. 2017

Kniha mě moc nenadchla. Recenze vypadaly nadějněji než …...

(...) Kniha mě moc nenadchla. Recenze vypadaly nadějněji než samotné čtení. Příběh tak nějak plyne až se dostanete na konec.

maman1951
20. 5. 2015

Stopro riziko...

(...) Stopro riziko bude patřit mezi skvosty mojí čtečky. Tak fantastickou knihu hnrf tak člověk nepotká. Zdá se mi o mnoho lepší než předešlá Vysněný život. Musím to číst všude a okamżitě mě to znovu a znovu pohltí. Prostě to baštím, chacha.

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné