Stopařův průvodce Galaxií 6. – A ještě něco ….

rok vydání – 2009
Doporučená cena je 298 Kč

Jak jinak oslavit třicáté výročí vydání slavného cyklu Douglase Adamse Stopařův průvodce Galaxií, textu, který navždy proměnil naše postoje k dvouhlavým mimozemšťanům, ginu s tonikem, dějinám vlastní planety, hlasité hudbě, ojetým propisovačkám, robotům, čaji a zejména ručníkům? Jak jinak uctít autora, který nás naučil, že"trilogie" je sága o pěti svazcích? Jak jinak zavzpomínat na člověka, který nás umí zas a znovu rozesmávat, a neronit přitom slzy sentimentálního dojetí? Jak jinak než s trochou zlomyslnosti i pokory (a se svolením Adamsovy manželky, pochopitelně) dopsat a vydat šestý díl! Eoin Colfer je irský spisovatel a komik, autor knižní série o Artemisu Fowlovi.

  • kniha

Bibliografické údaje

EAN 9788025702598
ISBN 978-80-2570-259-8
Počet stran 288
Jazyk česky
Vazba brožovaná
Produkt kniha
Rozměry 11cm x 18cm
Vydání 2009 (1. vydání)
Nakladatel Argo

Názory
čtenářů

Anonym nehodnoceno
27. 1. 2011

Plnohodnotné pokračování...

(...) Ze začátku jsem se bál, jak to dopadne. Ale dílo mě velmi rychle pohltilo a nepustilo, dokud jsem ho nedočetl do konce. Byla naplněna veškerá má očekávání a tato kniha se podle mě zcela vyrovná původní pentalogii, eeer... vlastně triologii. Pro mě za plný počet.

Srdce ze zlata, nehodnoceno
28. 4. 2010

Nebylo to špatný...

(...) Autor je bezesporu geniální. V knížce je spousta veselých momentů. Problém je, že se příliš snaží dokazovat, že je hoden to pokračování napsat. Občas se tak pro gejzír nápadů rozpadá příběh a z oddychové četby se stává četba dost náročná na pozornost. Kdyby tolik netlačil na pilu, mohl mít ode mně celých pět hvězdiček. Takhle mu zbyly jen oči pro pláč a okousaný nehty.

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné

Další knihy od tohoto autora

Tento autor u nás momentálně nevydává žádnou jinou knihu.