Špeky

rok vydání – 2008
Doporučená cena je 239 Kč

Humorný román jednoho z autorů Červeného trpaslíka vypráví o tom, jak těžký život mají tlusťoši (a někdy i ti ostatní). Hrdiny jsou kuchař, který se už na sebe nemůže podívat, protože je nesmírně otylý, anorektička, která se na sebe nemůže podívat, protože si připadá odporně tlustá, a mladý seladon, který se na všechny ty sádelníky kolem sebe nemůže ani podívat, zato na sebe a štíhlé dívky se dívá strašně rád.

  • kniha
Překlad

Bibliografické údaje

EAN 9788072039838
ISBN 978-80-7203-983-8
Počet stran 305
Jazyk česky
Vazba vázaná
Produkt kniha
Rozměry 11,5cm x 18cm
Vydání 2008 (1. vydání)
Nakladatel Argo

Názory
čtenářů

Kačka, Pardubice nehodnoceno
11. 8. 2010

Výborné...

(...) Nádherně napsané, přesné a vtipné vystižení detailů.

Iveta Pospíšilová, Praha nehodnoceno
24. 4. 2010

Výborné...

(...) Výborná knížka, přečetla jsem jedním dechem a doporučuji !

Ing. Pavlas, Od Pelhřimova nehodnoceno
9. 1. 2009

Super...

(...) Právě jsem to dočetl a mohu říct, že mi knížka totálně pohltila! Neschopnost se mi líbila, Kolonie zas tak moc ne, ale toto u mě suverénně vede!! Robe, děkuji a již se těším na další dílo!

Katka, Praha nehodnoceno
7. 1. 2009

Velice trefná a vtipná kniha...

(...) Vřele doporučuji. Humorná a čtivá kniha. Nikdy mne nenapadlo kolik nepohodlí a trápení obezita i anorexie s sebou přinášejí.

Anonym nehodnoceno
10. 10. 2008

špeky...

(...) Lepší jsou špeky vod Jakuba Vlacha, to je zajímavější a mnohem vtipnější, spousta erotických scén atd...

radek144@seznam.cz, Praha nehodnoceno
30. 8. 2008

nestoji to za přečtení...

(...) No, tak sem to dočetl. Byla to moje třetí knížka od Roba, po Kolonii a Neschopnosti. A musím říct že se opravdu nepovedla. Téma knížky je celkem nudné, zdlouhavé několikanásobné opisování detajlů třeba při oblékání mě opravdu nudilo. Příběh se neuvěřitelně vleče, v půlce knížky sem zjistil že se vlastně ještě nic nestalo. Vtipných Grentovských poznámek je v knize tak 10, takže 1 na třicet stránek. Téměř žádná zápletka a to čím knížka končí se dalo zcela očekávat. Je málo charakterů v této knížce na vás zapůsobí. Je to vážně propadák. Po neschopnosti, která byla naprosto brilantní a nechybělo v ní takřka nic a přečetl sem ji za pár dní, tak Špeky sem četl jenom z donucení že je to od Roba.

Josef, Praha nehodnoceno
14. 7. 2008

Opět vyborné...

(...) Není třeba komentovat. Ať si to každý přečte sám, určitě neprohloupí. Jenom to nesrovnávejte s Červeným trpaslíkem, je to jiné, srovnávat to nelze a je to výborné!

Coco Bounty, Norfolk :) nehodnoceno
13. 6. 2008

Rob se trošku posunul...

(...) Od Granta se mi nejvác líbila Neschopnost. Očekával jsem, že tato kniha bude v podobném duchu. Ovšem bylo by asi sobecké chtít po něm, aby vydával podobné knihy a umělecky se nevyvíjel. Špeky nejsou zklamáním, jenom posun do vyšších své skvělého humoru. Děkuji Robe, zakoupím si i další tvou knihu!

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné