Sociologie

rok vydání – 2000
Doporučená cena je 549 Kč

A. Giddens je profesorem sociologie na univerzitě v Cambridge. Jeho Sociologie je po dlouhé roky nejuznávanější učebnicí ve svém oboru. Věhlas ve světě získala, mimo nesporné odborné kvality, také díky tomu, že je psána srozumitelně a záživně. Překlad nejnovějšího přepracovaného vydání z roku 1997.

  • kniha
Překlad

Bibliografické údaje

EAN 9788072031245
ISBN 80--72-03-1-24--4
Počet stran 596
Jazyk česky
Vazba vázaná
Produkt kniha
Rozměry 16cm x 23cm
Vydání 2000 (1. vydání)
Nakladatel Argo

Celkové hodnocení

4,5 (2x)

Názory
čtenářů

zaneta.velinska@centrum.cz,
24. 1. 2007

Nemám žádnou výtku...

(...) Také souhlasím se všemi chválami na tuto knihu, protože ani nesouhlasit nejde. Opravdu je kniha srozumitelně napsaná a otevírá tak mnoho šancí pro studenty, ale i laiky. Já jako student sociologie jsem si ji opravdu oblíbila a musí mít místo v mé knihovně.

Veronika, student, Brno nehodnoceno
7. 4. 2004

Giddensova sociologie...

(...) Giddensova sociologie je velmi lidsky podaný úvod do mnoha problematik, se kterými se dnešní sociologie setkává. Mnoho studentů bude v průběhu svého studia na Giddensovo dílo odkazováno. Ve srovnání s dílem Baumana nebo Kellera se tato literatura jeví jako velmi čtivá, podepřená mnoha praktickými případy, obrázky a ilustracemi.

dudlmys@seznam.cz, Trutnov nehodnoceno
11. 6. 2003

Sociologie pro...

(...) Plně souhlasím s panem Jandourkem.Jako laik jsem zkoušela přečíst i jiná díla o sociologii,většinou jsem ovšem skončila hned po několika stranách,kde na mne autor 'chrlil' jeden odborný termín za druhým,až už jsem nebyla schopna dál vnímat text před sebou.A především jsem bohužel neměla nejmenší tušení,o čem to vlastně čtu.Do knihy pana Giddense jsem se však začetla od první stránky a co je nejlepší,vím,o čem píše.Jedinečným stylem vykládá problematiku sociologie jak teoretické,tak i praktické.Děkuji pane Giddensi.

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné