Půlnoční gang

rok vydání – 2017
Doporučená cena je 398 Kč

Vítejte ve světě Půlnočního gangu! Půlnoc je čas, kdy všechny děti tvrdě spí, samozřejmě až na… Půlnoční gang! Pro něj je to doba, kdy dobrodružství teprve začíná. Když schytal Tom ránu do hlavy kriketovým míčkem a přivezli jej do nemocnice Lorda Funta, ze všeho nejdřív se setkal s příšerně vyhlížejícím zřízencem, který ho hrozitánsky vyděsil. Měl pocit, že už nemůže být hůř, ale v tu chvíli mu do cesty vstoupila ďábelsky zlá vrchní sestra na dětském oddělení. Tom se však brzy vydá na nejpříjemnější cestu ve svém životě – stává se součástí něčeho ohromného…

Ilustrace

Bibliografické údaje

EAN 9788025722688
ISBN 978-80-257-2268-8
Počet stran 476
Jazyk česky
Vazba flexi
Produkt kniha
Rozměry 14,5cm x 20cm
Vydání 2017 (1. vydání)
Nakladatel Argo

Celkové hodnocení

5 (2x)

Názory
čtenářů

Anonym
18. 5. 2024

Tuto knihu jsem...

(...) Tuto knihu jsem dostala na Vánoce a dostala jsem se k ní až teď v květnu. Zatím mám přečtených 169 stránek a musím říct, že zatím se mi kniha velmi líbí. Je dojemná a na knížce je moc hezké, že i když jste na místě, kde být nechcete, tak si tam můžete plnit své sny. I postava, která mi byla nesympatická se vyjevila jako velmi hodná. Knížka se velmi rychle čte na to, kolik má stran. Já bych knížku Půlnoční gang určitě doporučila ne jen proto, že je krásně zpracovaná, ale taky že se mi libí námět knihy. Určitě se těším až v knížce budu pokračovat.

Anonym
18. 1. 2024

Knížka je nejlepší...

(...) Knížka je nejlepší, jakou jsem kdy četla, akorát nedoporučuji mladším čtenářům, protože knížka má skoro 500 stran.

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné