Prevítem snadno a rychle

rok vydání – 2006
Doporučená cena je 169 Kč

Jste už zkušení rodiče a myslíte si, že víte, co vaše batole potřebuje: jíst, spát, pochovat, vyměnit plenky. Nebo se rozplýváte nad prvním přírůstkem do rodiny a domníváte se, že váš mateřský (otcovský) instinkt vám říká, co si vaše miminko myslí a přeje. Jste na omylu. Batolata nejsou roztomilá a bezbranná. Batolata jsou cílevědomá stvoření, kterým je to vaše žvatlání k smíchu, ale neprozradí se ani náznakem, protože je to pro ně výhodné. Tato kniha vám však otevře oči, ať chcete nebo ne. Teprve díky ní pochopíte, že každé dítě je od narození především prevít, a že je potřeba být stále ve střehu a nepodléhat jeho lstivě roztomilým úsměvům, nemotorným pohybům a sladkému broukání. A nestěžujte si pak, že jsme vás nevarovali.

Bibliografické údaje

EAN 9788072038497
ISBN 80-7203-849-4
Počet stran 144
Jazyk česky
Vazba brožovaná
Produkt kniha
Rozměry 12cm x 17,5cm
Vydání 2006 (3. vydání)
Nakladatel Argo

Celkové hodnocení

3,5 (2x)

Názory
čtenářů

Blondak
4. 8. 2014

Vyhozene penize...

(...) Asi takova zabava, jako sledovani Ulice, nebo hledani vsemoznych talentu - da se to, ale ten promrhany cas Vam nikdo nevrati.

piranha1@centrum.cz
19. 5. 2011

Pouze pro rodiče…...

(...) ...vlastní děti nemám a jelikož po přečtení téhle knihy jsem dospěla k názoru, že si raději pořídím psa než dítě, ještě dloooouho ani mít nebudu :D Vtipně napsané, ale v momentě, kdy si člověk uvědomí, že to všechno je pravda, je to celé spíš k pláči... :D

Anonym nehodnoceno
18. 2. 2011

Prevít...

(...) Vlastním všechny díly Prevíta a byly to knížky, které mě vždycky pobavily, i když dcera už nebyla batoletem. :))

Jolana, Havlíčkův Brod nehodnoceno
29. 4. 2009

Líp bych to nenapsala …...

(...) Četla jsem ji ještě před miminkem a byla super - což zůstává i po narození našich dvou prevítků ...

Praha nehodnoceno
25. 3. 2009

Legrace k popukání...

(...) Nedá mi jinak, než se také připojit a chválit. Četla jsem v posteli vedle skoro spícího manžela po úmorné celodenní šichtě kolem našeho téměř dvouletého chlapečka...Manžel mi tu knihu po 5ti minutách sebral, protože prohlásil, že potřebuje spát a ne poslouchat můj řehot.... :o)))))

Anonym nehodnoceno
11. 3. 2008

Asi mám doma taky Prevíta!...

(...) Nevím jestli by kniha připadala vtipná i bezdětným, ale mně - matce půlročního dítěte - přijde naprosto výstižná. Smála jsem se jako blázen.

VERONIKA N., Nové Město na Moravě nehodnoceno
17. 10. 2007

prvít je jednička...

(...) Knihu jsem si koupila jen tak náhodou, bez doporučení a musím říct, že tolik jsem se nenasmála už dlouho. Doporučuji všem rodičům, bezdětným i dětí chtivým jedincům. SUPER POČTENÍ.

Anonym nehodnoceno
4. 10. 2007

Je perfektní...

(...) Chystáme se na mimčo a tahle knížka je naprosto parádní, dostala i mého manžela a že to určitě není titul, který by mohl zaujmout bezdětné chlapy:-)) Je skvělá!

Markéta Slezák, Nový Berštejn nehodnoceno
1. 6. 2007

Musíte si přečíst...

(...) Četla jsem to u kojení, nevyspalá, utahaná. Už druhý měsíc jsem jela z rezervy, o jejíž existenci jsem doposud neměla ani ponětí. A moje předčasně narozené miminko se velice divilo. Celá jsem se totiž otřásala smíchy. Na některých místech mi dokonce tekly slzy a kapaly mu na hlavičku. A smála jsem se i jindy, když jsem v jeho chování nacházela shody s PREVÍTEM. Tahle kniha mi pomohla brát to nejhorší období s nadhledem. Dostala jsem ji od kamarádky a řada dalších už si ji také přečetla. Jde z ruky do ruky. Vydavatel odpustí :)

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné