Na divokém venkově

rok vydání – 2022
Doporučená cena je 248 Kč

Malvína sice není Aristokratka, ale návrat do lůna rodiny na moravském venkově jí přichystá řadu zážitků, které čtenáře pobaví a rozesmějí.

Doktorandka Malvína Velehorská musí kvůli neblahému duševnímu stavu přerušit studium na Oxfordu a vrátit se domů na severní Moravu. Tam na ni čeká svérázná rodina – otec je politik, matka fanynka Karla Gotta s autistickými sklony, prarodiče chorobně šetrní katolíci a bratranec příležitostný alkoholik. Motivy zahrnující komunální politiku, paletu lidových veselic od hodů po hokej, výuku řízení auta nebo soužití s dětmi staví Malvínu do centra bizarně komických situací.
Kniha nepřináší vůbec žádné morální ponaučení, zato se ale třeba dozvíte, jak pít slivovici naprosto chlapsky, jestli jsou zemědělští inženýři skuteční inženýři, proč politici nosí pod sakem toaletní papír nebo že fretky vlastní samí frigidní lidé.

Bibliografické údaje

EAN 9788025739112
ISBN 978-80-257-3911-2
Počet stran 176
Jazyk česky
Vazba brožovaná
Produkt kniha
Rozměry 13,7cm x 20cm
Vydání 2022 (1. vydání)
Nakladatel Argo

Názory
čtenářů

Tomáš Fojtík nehodnoceno
25. 10. 2022

„… velké a...

(...) „... velké a milé překvapení. Dobrých humoristických knih je jako šafránu. Dělat humor je totiž složitější než třeba napětí. Eva Grestenbergerová se toho nezalekla a jednu takovou knihu napsat zkusila. A dopadlo to dobře. Na divokém venkově je orloj postav, událostí a příběhů z jedné malé české vesnice.“

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné

Další knihy od tohoto autora

Tento autor u nás momentálně nevydává žádnou jinou knihu.