Matrix recesed

rok vydání – 2004
Doporučená cena je 49 Kč

Humorná parafráze příběhu Matrixu. Neschopný mladík Gordon pracuje jako úředník v jedné malé londýnské společnosti. Kvůli nervózní užvaněnosti se mu ještě nikdy nepodařilo navázat vztah se ženou či dívkou. Touží po lásce a snaží se ji najít přes internet. Aby udělal na ženy dojem, dá si přezdívku Nemo a tvrdí o sobě, že je velmi dobrý hacker. A k jeho obrovskému překvapení ho jedna slečna kontaktuje: říká si Trihity; je krásná, sebejistá, moderní a prudce elegantní. Seznámí Gordona s Morčeem, vůdcem bojovníků za osvobození od nadvlády strojů. Morčeus ho vezme na palubu okřídlené ponorky Šalamoun (vlak londýnské podzemní dráhy) a oznámí svým soukmenovcům, že Nemo je vyvolený, jenž jim pomůže nenáviděný systém porazit.

  • kniha
Překlad

Bibliografické údaje

EAN 9788072035861
ISBN 80--72-03-5-86--X
Počet stran 184
Jazyk česky
Vazba brožovaná
Produkt kniha
Rozměry 11,5cm x 18cm
Vydání 2004 (1. vydání)
Nakladatel Argo

Celkové hodnocení

2,5 (2x)

Názory
čtenářů

Merlinit
29. 11. 2014

Raději ne...

(...) Nikdy jsem neviděla Matrix (film přerušen, disk vyjmut z přístroje a jediným hodem zatnut do zdi), netuším tedy, co přesně kniha paroduje. Faktem však zůstává, že mne tento druh humoru nikterak neoslovil.

da fi
9. 7. 2012

zábavná parodie...

(...) humor, nadsázka, oddech, skvělé a lehké čtení do dopravního prostředku (pokud neřídíte :) )

Radek, Praha nehodnoceno
1. 4. 2005

Paráda :)...

(...) Skvělá parodie na trilogii Matrix - dobře se čte a u vtipů a narážek se budete popadat za břicho... (samozřejmě pouze pokud tuto trilogii znáte :)

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné