Lucasovy války

rok vydání – 2024
Doporučená cena je 598 Kč

Lucasovy války, příběh nezdolného vizionáře, zázračného dítěte tzv. nového Hollywoodu, jsou pečlivě zdokumentované a věrné historickým reáliím. Mimořádný pohled do zákulisí natáčení Star Wars, od pekla castingů až po noční můry při natáčení, kde jsou na denním pořádku sváry mezi herci, tajné milostné aférky a nejrůznější katastrofy. Ze všeho zmatku ovšem vzešlo zásadní dílo, které navždy změnilo filmový svět. Lucasovy války jsou intenzivním, dojemným, ale také nesmírně zábavným vyprávěním o úskalí tvorby. Vzrušující příběh o úspěchu a lekce z filmařiny, óda na kouzlo dětství a na vytrvalost.

  • kniha
Překlad
Ilustrace

Bibliografické údaje

EAN 9788025743591
ISBN 978-80-257-4359-1
Počet stran 208
Jazyk česky
Vazba vázaná
Produkt kniha
Rozměry 20,5cm x 26,5cm
Vydání 2024 (1. vydání)
Nakladatel Argo

Celkové hodnocení

5 (2x)

Názory
čtenářů

František
7. 7. 2024

Pro milovníky Star...

(...) Pro milovníky Star wars naprostá nutnost. Rocheho uvolněná kreba s jemným minimalistickým coloringem výborně ukazuje fascinující příběh vzniku fenoménu, který byl tolikrát na pokraji krachu, že premiéra filmu je doslova zázrak a díky tomu v komiksu není o drama, ale i o komedii nebo dokonce i romantiku nouze.

David
28. 5. 2024

Naprosto perfektní! Mladší...

(...) Naprosto perfektní! Mladší bratříček geniálního seriálu Nabídka (The Offer). Pokud milujete Star Wars, filmy obecně a ideálně rozbouřená 70. léta v Hollywoodu, budete milovat i tuhle knihu.

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné

Další knihy tvůrců titulu

Tento autor u nás momentálně nevydává žádnou jinou knihu.

Tento ilustrátor u nás momentálně nevydává žádnou jinou knihu.