Krámek s fantazií

rok vydání – 2023
Doporučená cena je 448 Kč

Vítejte v krámku s fantazií, který putuje po celém světě a nabízí starožitné cetky, jež dokážou naplnit ztracené sny, a zvláštní telefony, díky nimž se můžete spojit se svými milovanými na onom světě. Po příjezdu do malého městečka Boonah však starý obchodník s fantazií Earlatidge Hubert Umbrey zjišťuje, že umírá a že co nejrychleji musí najít svého nástupce, protože i v malém Boonahu je řada těch, kterým by jeho kouzla pomohla.
Například Enochovi – desetiletému chlapci, jenž oplakává svého otce a provinile skrývá jakési tajemství. Nebo Ann, která do města přicestovala za umírající babičkou, a přesto s lítostí myslí především na jednoho muže. Ovšem i samotnému panu Earlatidgeovi připraví krámek během jeho posledních dní na zemi obchod v podobě, v jaké jej nikdy dřív nepoznal – a dokáže tak čelit svému osudu.
Nenechte si ujít poutavý magický román o fantastickém krámku, který přináší útěchu, klid a naději těm, kteří to potřebují.

Krásný a povznášející příběh, který vás rozesměje i dojme.

Bibliografické údaje

EAN 9788025739945
ISBN 978-80-257-3994-5
Počet stran 360
Jazyk česky
Vazba brožovaná
Produkt kniha
Rozměry 14,7cm x 20,5cm
Vydání 2023 (1. vydání)
Nakladatel Argo

Celkové hodnocení

5 (1x)

Recenze v médiích

blesk.cz

Krámek s fantazií čeká, kdy do něj vstoupíte

(...)

Příběh tak krásný, že se vám bude tajit dech. Tak kouzelný, že mu propadnete během prvních řádků. Tak úžasně napsaný, že se s každou větou budete chtít mazlit. To je druhý román Australanky Tabithy Bird nazvaný Krámek s fantazií, vstupte dál.

cbdb.cz

Když smutek je jen stav neutěšené duše

(...) Kniha je netradičním fantasy zážitkem, nepřenese nás sice do jiných dob ani světů, ale nechá nás zažít magii toho nejvyššího kalibru.

Názory
čtenářů

Jenda Benda
30. 1. 2023

Opravdu výborná knížka,...

(...) Opravdu výborná knížka.

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné

Další knihy tvůrců titulu

Tento autor u nás momentálně nevydává žádnou jinou knihu.