Ďábelská zubařka

rok vydání – 2014
Doporučená cena je 348 Kč

Nový příběh dnes již etablovaného autora dětských knih čtenáře opět dojme i pobaví. Ale pozor: Tentokrát se budete BÁT!
Na město padá noc a v temnotě se začínají dít podivné, hrůzné věci. Malé děti večer před spaním uloží nic zlého netušíce pod polštář mléčný zub pro zoubkovou vílu, a ráno – ó hrůzo! – pod ním najdou mrtvého slimáka, živého pavouka nebo stovky lezoucích odporných švábů. Kdosi zlý a podlý se tomu ďábelsky chechtá. Ale KDO?

Ilustrace

Bibliografické údaje

EAN 9788025713044
ISBN 978-80-257-1304-4
Počet stran 388
Jazyk česky
Vazba flexi
Produkt kniha
Rozměry 14,8cm x 20,5cm
Vydání 2014 (1. vydání)
Nakladatel Argo

Celkové hodnocení

3 (3x)

Názory
čtenářů

Saša nehodnoceno
30. 4. 2022

Čaues, dostala som...

(...) Čaues, dostala som túto knihu od kamarátky z Českej republiky, neviem, či je aj slovenská verzia tejto knihy, nerozumiem moc Češtine, takže mi nejaké slovíčka prídu veľmi cudzie. Na začiatku knihy bol príbeh, dá sa povedať, pútavý a napínavý, ale potom som už knihu nechcela veľmi čítať, nudila som sa. Veľmi sa mi páčia tie vtipné hlášky, cha cha cha. Vymyslené slová boli tiež vtipné, cha cha cha. Môžem povedať, že po celej knižke je taký vtipný obsah. Dve hviezdičky. Saša a Violla.

Nataša
25. 4. 2022

Zdravím, myslím si,...

(...) Zdravím, myslím si, že kniha je taká, ehm, nevhodná pre menšie deti, tie ilustrácie jednoducho, neviem ako to povedať, jednoducho hnusné, neviem, ako to inak popísať, inak pre mňa bola táto kniha suprová, nedala by som ju ale svojej mladšej sestre, v žiadnom prípade. Obrázky sú, ako som už hovorila, obsah super. Trochu mi vadí ten KRIK, ktorý v knihe často používa, ako som si všimla, je to často v jeho knihách. Tri hviezdičky. Krásny deň, Nataša.

Filip
4. 5. 2020

Je sto super...

(...) Je sto super a zábavný!

Anonym nehodnoceno
2. 2. 2019

Je to super...

(...) Je to super kniha

Anonym nehodnoceno
2. 2. 2019

Je to super...

(...) Je to super kniha

Lucie Kominikova
2. 1. 2015

tuto knihu nekupujte...

(...) Dcera dostala knihu k Vanocum od tety, kterou asi zaujala zajimava obalka a legracni nazev. Knihu se bala i otevrit a dala mi ji k precteni, abych ji rekla, jestli ji ma cist hned nebo pockat, az "do ni doroste". Prave jsem ji docetla. Krome zajimave sazby a nekolika malo vtipnych hlasek nelze pochvalit nic. Jedna se prvoplanovite psany plochy pribeh, kde je od pocatku jasna pointa. Kniha je plna hnusnych a odpornych obrazu (hnis, zabi hnis, vyloupnute praseci oci, deti visici nad kyselinou, krev strikajici na strop atd....). Krome toho hlavnimu hrdinovi umrela maminka a stara se o tatinka na voziku, ktery take zemre. Vse bohuzel nevyzniva jako nadsazka a pro deti, ktere nesedi cele dny pred drastickymi televiznimi serialy pro dospele, muze vse opravdu nahanet strach (obzvlast pred spanim). Nemluve o tom, ze deti po precteni nejspise budou mit opravdovou hruzu ze zubare. Takze me doporuceni je knizku pro deti nekupovat.

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné