Advent! Argo! Adventní knižní kalendář Arga!

Je to tak. V českém kontextu je v některých rodinách kniha spojená s Vánocemi ještě víc než třeba kapr nebo lití olova. A protože dárky nosí nejen Ježíšek, ale také Argo, máme pro vás velkou adventní soutěž!

Od 1. do 24. prosince s námi můžete soutěžit každý den o jeden skvělý titul z našeho nakladatelství. Soutěžit se bude o knihy malé i velké, veselé i ponuré,  v našem adventním kalendáři si zkrátka vybere každý. Pokud vás zajímá, jak to celé bude, přečtěte si bedlivě následně uvedená pravidla, při jejichž dodržení se zařadíte do slosování. A losujeme denně! Veselý advent. Veselé Vánoce!

 

Podmínky soutěže o 24 knih v adventním kalendáři nakladatelství Argo
(1. 12 – 24. 12. 2019)

  1. Od 1. 12. do 24. 12. 2019 najdete na webových stránkách nakladatelství Argo adventní kalendář. Každý den se otevře jedno okénko odpovídající datu v kalendáři.
  2. Soutěž probíhá každý den o jednu konkrétní knihu a není nutné soutěžit po celou dobu trvání soutěže.
  3. V okénku naleznete obálku knihy, o kterou se ten den soutěží, soutěžní otázku a odkaz na mail soutez@argo.cz, kam je třeba poslat odpověď. (Nápovědu můžete najít na webových stránkách argo.cz).
  4. Odpověď na soutěžní otázku je třeba poslat ten samý den do půlnoci.
  5. Z došlých odpovědí následující den vylosujeme 1 vítěze, kterého informujeme na e-mail, uvedený v odpovědi.
  6. Vyhraná kniha bude doručena poštou, dle podmínek pošty. Knihu si je možné po dohodě vyzvednout osobně v nakladatelství Argo na adrese Milíčova 13, Praha 3.