Jste už zkušení rodiče a myslíte si, že víte, co vaše batole potřebuje: jíst, spát, pochovat, vyměnit plenky. Nebo se rozplýváte nad prvním přírůstkem do rodiny a domníváte se, že váš mateřský (otcovský) instinkt vám říká, co si vaše miminko myslí a přeje. Jste na omylu. Batolata nejsou roztomilá a bezbranná. Batolata jsou cílevědomá stvoření, kterým je to vaše žvatlání k smíchu, ale neprozradí se ani náznakem, protože je to pro ně výhodné. Tato kniha vám však otevře oči, ať chcete nebo ne. Teprve díky ní pochopíte, že každé dítě je od narození především prevít, a že je potřeba být stále ve střehu a nepodléhat jeho lstivě roztomilým úsměvům, nemotorným pohybům a sladkému broukání. A nestěžujte si pak, že jsme vás nevarovali.
EAN | 9788072038497 |
ISBN | 80--72-03-8-49--4 |
Počet stran | 144 |
Jazyk | česky |
Vazba | brožovaná |
Produkt | kniha |
Rozměry | 12cm x 17,5cm |
Vydání | 2006 (3. vydání) |
Nakladatel | Argo |
(...) Skvělá knížka, která mi po porodu hodně zvedla náladu. Opravdu jsem se u některých pasáží upřímně smála.
(...) Asi takova zabava, jako sledovani Ulice, nebo hledani vsemoznych talentu - da se to, ale ten promrhany cas Vam nikdo nevrati.
(...) ...vlastní děti nemám a jelikož po přečtení téhle knihy jsem dospěla k názoru, že si raději pořídím psa než dítě, ještě dloooouho ani mít nebudu :D Vtipně napsané, ale v momentě, kdy si člověk uvědomí, že to všechno je pravda, je to celé spíš k pláči... :D
(...) Vlastním všechny díly Prevíta a byly to knížky, které mě vždycky pobavily, i když dcera už nebyla batoletem. :))
(...) Četla jsem ji ještě před miminkem a byla super - což zůstává i po narození našich dvou prevítků ...
(...) Nedá mi jinak, než se také připojit a chválit. Četla jsem v posteli vedle skoro spícího manžela po úmorné celodenní šichtě kolem našeho téměř dvouletého chlapečka...Manžel mi tu knihu po 5ti minutách sebral, protože prohlásil, že potřebuje spát a ne poslouchat můj řehot.... :o)))))
(...) Nevím jestli by kniha připadala vtipná i bezdětným, ale mně - matce půlročního dítěte - přijde naprosto výstižná. Smála jsem se jako blázen.
(...) Knihu jsem si koupila jen tak náhodou, bez doporučení a musím říct, že tolik jsem se nenasmála už dlouho. Doporučuji všem rodičům, bezdětným i dětí chtivým jedincům. SUPER POČTENÍ.
(...) Chystáme se na mimčo a tahle knížka je naprosto parádní, dostala i mého manžela a že to určitě není titul, který by mohl zaujmout bezdětné chlapy:-)) Je skvělá!
(...) Četla jsem to u kojení, nevyspalá, utahaná. Už druhý měsíc jsem jela z rezervy, o jejíž existenci jsem doposud neměla ani ponětí. A moje předčasně narozené miminko se velice divilo. Celá jsem se totiž otřásala smíchy. Na některých místech mi dokonce tekly slzy a kapaly mu na hlavičku. A smála jsem se i jindy, když jsem v jeho chování nacházela shody s PREVÍTEM. Tahle kniha mi pomohla brát to nejhorší období s nadhledem. Dostala jsem ji od kamarádky a řada dalších už si ji také přečetla. Jde z ruky do ruky. Vydavatel odpustí :)
Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.