Váhání
Není k dispozici / Not available
rok vydání – 2011

Vlkodlaci z Mercy Falls se vracejí. Teď, když se Grace a Sam našli, musí bojovat, aby mohli zůstat spolu. Pro Sama to znamená zúčtovat s minulostí, pro Grace vyhlížet budoucnost, která je čím dál nejistější. Do jejich příběhu však nečekaně zasáhne nový vlk jménem Cole, který bojuje se svými vnitřními démony a už navždy chce zůstat ve vlčí kůži. Sam si naopak stále nemůže zvyknout na svou lidskou podobu. Tolik se bojí, aby nepřišel o své nové štěstí s Grace. Jenomže netuší, že v Grace, uvnitř jejího těla, roste hrozba, která je může o jejich štěstí připravit... Bude láska dost silná na to, aby se poprala s osudem? Můžeme se vyhnout tomu, kým jsme?

  • kniha

Bibliografické údaje

EAN 9788025703847
ISBN 978-80-257-0384-7
Počet stran 324
Jazyk česky
Vazba vázaná
Produkt kniha
Rozměry 15cm x 21cm
Vydání 2011 (1. vydání)
Nakladatel Argo

Celkové hodnocení

4 (1x)

Názory
čtenářů

Sonja, Praha nehodnoceno
26. 4. 2011

Mezi začátkem a koncem...

(...) Oproti Mrazení, které je začátkem a jako takové má jinou dynamiku - musí vtáhnout do děje a zaujmout, je pro mě Váhání na pomezí. Něco mezi prvním dílem a posledním. Nechci říct, že je jen výplň - na to obsahuje příliš aktivní a nevypočitatelný prvek v podobě vlka Colea St. Claira, a samozřejmě, přibývá proměna Grace, ale aspoň pro mě to nedosahuje kvalit jedničky - mimo jiné škoda, že se autorka rozhodla pro komornější scénu (jen 4 osoby), trochu mi tam chyběla smečka, o které se už jen mluví (příp. se na ni vzpomíná), Olivie atd. Doufám, že v posledním díle to vynahradí. Jinak opět příjemná poetika....

malika, Praha
14. 3. 2011

Příjemné překvapení...

(...) Slibná autorka, originální styl, propracované postavy. Líbí se mi originální pojetí této trilogie - vyprávění z pohledu různých osob, důkladná propracovnost postav i lehce plynoucí vypravěčský styl. Váhání se mi líbilo možná ještě o trošku více než Mrazení, moc se těším na třetí díl i na případná další autorčina díla, myslím, že má nesporný talent. Velmi oceňuji i vzhled knihy, ponechání původní obálky a pěkné a kvalitní technické zpracování.

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné