Smrtislav Hezoun

rok vydání – 2007
Doporučená cena je 259 Kč

První díl z připravované trilogie, který má všechny předpoklady stát se knižní událostí roku, přináší napínavý dobrodružný příběh plný úžasných magických bitev, neuvěřitelně propletených shod okolností, skvělých oblečků, příšer, tajných dveří, opravdu netradičních jmen, úniků jen o vlásek, zločinných spiknutí a hrdinských, podivných i opravdu, opravdu ohavných skutků.

Vražda oblíbeného strýčka vytrhne dvanáctiletou Štěpánku z obyčejného života a vrhne ji do honby za úžasnou superzbraní, známou coby Žezlo prapředků. Spolu se Smrtislavem Hezounem, neuvěřitelně vtipným kostlivým detektivem v báječném ohozu, a dalšími naprosto nepravděpodobnými pomocníky se pouští do boje s krutým, úskočným čarodějem, který touží dobýt svět a uvrhnout ho znovu pod nadvládu dávných zlých bohů...

Pro čtenáře od 9 let.

  • kniha
Překlad

Bibliografické údaje

EAN 9788072039449
ISBN 978-80-7203-944-9
Počet stran 261
Jazyk česky
Vazba vázaná
Produkt kniha
Rozměry 15cm x 21cm
Vydání 2007 (1. vydání)
Nakladatel Argo

Celkové hodnocení

5 (1x)

Názory
čtenářů

Iva Vlášková, Praha nehodnoceno
19. 2. 2011

Smrtislav Hezoun...

(...) Je to rozhodně velmi napínavá kniha fakt jí mám hrozně ráda a doufám že čtvrtý díl bude co nejdřív.

David, Havířov nehodnoceno
10. 12. 2010

Jedna z nejlepších knih...

(...) Perfektní kniha, určitě musí vyjít 4. díl, když ten 3. díl končí nerozhodně....

Markéta Typovská, Praha 4 nehodnoceno
30. 9. 2010

neeeej knizka na svete...

(...) Je to moje nejobíbenější kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout....už jsem prečetla vsechny 3 díly a doufám že brzy vyjde i 4. díl!!!!(ale pro jistotu už ji čtu v angličtině) :)))))))

Soňa Kinterová, nehodnoceno
4. 8. 2010

neejlepší kniha...

(...) Smrtislav Hezoun je moje nejoblíbenější kniha. Už jsem přečetla 1,2 a ted si přečtu i 3 díl. Nikdo mně od knihy neodtrhne. Pořád jen čtu a čtu.

Eliška Rychtrová, Česká kamenice nehodnoceno
4. 8. 2010

nejlepší kniha na světě...

(...) Nikdy jsem nečetla tak dobrou knihu. Doufám že jich bude hodně. :D

Lucie Jindřichová, praha 8 nehodnoceno
5. 5. 2010

jedna z nejlepších...

(...) Já jsem zatím četla jen 1.díl, ale docela se mi líbil, a těším se na 2.

Anonym, Brno
20. 11. 2008

Nejlepší kniha...

(...) Tahle knížka je zkrátka super, nemohla jsem se od ní skoro odtrhnout.Když jsem ji poprvé uviděla myslela jsem, že to bude nic moc ale to jsem se zmílila. Prostě je to nejlepší kniha a doufám že budou další díly.

Robin Hendrych, Kocourkov nehodnoceno
20. 7. 2008

Dokonalé...

(...) Je to skvělá kniha. Vůbec jsem se od ní nemohl odtrhnout a nemohu se dočkat dalších dílů. Pořádně nevím jak jim to tam bude fungovat když jsou Zásluha, Morwena a Mudra(věděl jsem že Foliant zradí). Určitě doporučuju.

Irma, nehodnoceno
8. 4. 2008

1. MÍSTO...

(...) Tahle knížka byla prostě úžasná a hned od začátku se tam něco dělo. Tahle kniha u mě zaujímá 1. místo mezi všemi knihami které jsem do teď přečetla( jsem vášnivá čtenářka, miluju četbu a hromady knih jsem už přeřetla a tak je co říct, že má u mě 1.místo). Už se moc těším na další díly této knihy a doufám, že je v naší knihovně koupí. Byla bych ráda, kdyby za tuto knihu dali Dereku Landovi nějaké ocenění- třeba kniha roku. A vám ostatním radím- jste vášniví čtenáři detektivek a vymyšleností? To je tato kniha pro vás jako stvořená. Já jsem ji četla jak se říká ,,jedním dechem'. Je prostě úžasná a fantastická. Ale o tom se musíte přesvědčit vy sami...

Jáchym Knězů, Praha nehodnoceno
3. 1. 2008

Super...

(...) Je to super knížka!! Já jsem jí dostal k vánocům a měl jsem jí dočtenou 30. 12. Nejlepší byl konec!! Ale věděl jsem, že Krutopán Hadovec bude poražen!!

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné