Poslední hlídka

rok vydání – 2006
Doporučená cena je 298 Kč

Další kniha z řady navazující na úspěšný bestseller Noční hlídka. Ruský mladík Viktor přijde o život při návštěvě pouťového strašidelného zámku v Edinburghu. Vyšetřením jeho nezvyklé smrti je pověřen Anton Goroděckij, který se mezitím stal mágem mimo kategorie. Jeho misi přitom podporuje jak šéf Noční hlídky Geser, tak jeho úhlavní protivník, hlava Denní hlídky Zavulon. Proč musel Viktor zahynout? Způsobil jeho smrt upír? Na čí pokyn?

  • kniha
Překlad

Bibliografické údaje

EAN 9788072548958
ISBN 80--72-54-8-95--6
Počet stran 369
Jazyk česky
Vazba brožovaná
Produkt kniha
Rozměry 12cm x 18cm
Vydání 2006 (1. vydání)
Nakladatel Argo, Triton

Celkové hodnocení

5 (1x)

Názory
čtenářů

Anet, Šumperk nehodnoceno
20. 5. 2007

užaslá...

(...) Lukjaněnko naprosto překonal mé dosavadní pocity z jiných fantasy světů. Vytvořil něco nového, zajmavého a vše obohatil skvělým vypravěčským uměním a výborným stylem. Opravdu stojí za přečtení, doporučuji. Jediné co mě na Poslední hlídce trochu vadilo, že mi travlo než jsem porozuměla celému vyřešení (pro stávající čtenáře nebudu konkrétní) a dalo mi práci než jsem se fakticky zorientovala v tom, co chtěl říct. To je však jen malý ulomený rožek cípu velké zářivé jasné hvězdy.

Gormie, Hradec Králové
22. 2. 2007

Poslední překvapení...

(...) K 'pátém dílu trilogie' jsem přistupoval s nedůvěrou, ale ta se po několika stránkách rozplynula. Lukjaněnko dokázal, že nápady mu ještě zdaleka nedošly. Text působí dojmem, jako by ho psal s maximální lehkostí, prostě jen tak pro zábavu. Ve sktuečnosti má ale všechno dobře promyšlené a umí překvapit i rozesmát. Teď už můžeme jen hádat, co vlastně znamená poslední věta knihy.

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné