Planeta, která neexistovala 1
Není k dispozici / Not available

Planeta, která neexistovala 1

rok vydání – 2006

První díl sbírky, která celkem zahrnuje 27 dystopicky a hororově laděných sci-fi povídek, vydaných časopisecky v letech 1952—1955 nastiňuje většinu témat, kterými se kultovní sci-fi autor později zabýval ve svých románech: nukleární válku a její dopad na přeživší lidstvo, boj s mutanty a s mimozemšťany, objevování cizích planet a civilizací, zdokonalování a prodlužování lidského života až k absurditě, vynalézání dokonalých drog, bez nichž se nelze obejít, tvoření lidských replik, které jsou ve všem lepší než lidé a dokonce se v krizových situacích chovají lidštěji. Kromě vydařených horůrků a humorných hříček výbor obsahuje chmurně varovné antiutopie o možné povaze naší reality.

  • kniha

Bibliografické údaje

EAN 9788072038114
ISBN 80--72-03-8-11--7
Počet stran 304
Jazyk česky
Vazba brožovaná
Produkt kniha
Rozměry 11cm x 18cm
Vydání 2006 (1. vydání)
Nakladatel Argo

Názory
čtenářů

radek d., brno nehodnoceno
21. 11. 2006

Dva vydavatelé = dva různé formáty...

(...) Je fajn, když je překladatel in. Chápu to tak, že to pro něj nebyl jen kšeft. Díky, bobe. Jako čtenáři mi však vadí, že řada započatá Laserem je narušena - čistě z praktických důvodů. Více na www.vertigo.cz/pkd.

Perky Pat, Veniss nehodnoceno
31. 10. 2006

Druhý díl Sebraných povídek P. K. Dicka...

(...) První polovina (proboha proč dělit nikterak rozsáhlý originál na díly?) druhého svazku sebraných Dickových povídek. První díl v ČR vyšel (v jednom svazku) pod názvem To je Wub, kapitáne.

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné