Otázka za deset
Není k dispozici / Not available

Otázka za deset

rok vydání – 2012

Vtipné retro od autora bestselleru Jeden den o tom, že láska i hory přenáší. Píše se polovina osmdesátých let a vysokoškolský student Brian Jackson se přihlásí do televizní vědomostní soutěže -- je to koneckonců mladý muž s přehledem. Tam se však zakouká do své spolusoutěžící, nadějeplné filmové herečky Alice Harbinsonové, která však jeho milostné spády neopětuje. Brian si tedy umíní soutěž stůj co stůj vyhrát, protože, jak každý ví, muži vybavenému encyklopedickými znalostmi žádná žena neodolá.

  • kniha
Překlad

Bibliografické údaje

EAN 9788025707593
ISBN 978-80-257-0759-3
Počet stran 352
Jazyk česky
Vazba vázaná
Produkt kniha
Rozměry 15cm x 21,1cm
Vydání 2012 (1. vydání)
Nakladatel Argo

Celkové hodnocení

3,5 (2x)

Názory
čtenářů

Akirek
7. 2. 2014

Skvělá příručka pro rodiče...

(...) Náhodou se mi do ruky dostala kniha, na kterou jsem ani moc "chuť" neměla (podle anotace mě vůbec nezaujala) a nelitovalajsem. Po dlouhé době jsem se u knihy i hlasitě smála. To utrpení 19ti letého mladíka je dojemné a přitom on sám je úžasně sebeironický. Chudáci mladíci s uhrovitou pletí, kteří mají zřejmě instiktinktivně dané, že se musí zamilovat do barbíny... To sladké utrpení "končícího" mládí...(zve na oslavu svých 19. narozenin s poznámkou, že je to poslední rok jeho mládí.) Doporučuji všem rodičům náctiletých hochů - aspoň jim to pomůže pochopit jejich složitý svět dospívání. (A já si libuji ve svém pokročilém věku, protože už to nemusím řešit.)

Veronika
14. 2. 2013

Velké zklamání...

(...) Po přečtení knihy "Jeden den" jsem se do čtení "Otázky za deset" pustila opravdu s chutí. Bohužel jsem byla dost zklamaná. Děj je bez větších zvratů, pořád jsem čekala, že se něco začne dít, ale moc nezačalo. Navíc mi úplně neseděly popisy, jaké má kdo akné nebo jak komu smrdí z pusy. Možná, kdybych neměla tak velká očekávání, nebyla bych tolik zklamaná. Za sebe tuto knihu nedoporučuji.

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné