Konkurenti

rok vydání – 2012
Doporučená cena je 298 Kč

Velkoměstským životem jemně znavený moskevský třicátník Valentin alias Katran, profesí novinář, si jednoho večera všimne zvláštního inzerátu začínajícího slovy Hledáme piloty orbitálních bombardérů, kosmických stíhaček a vesmírných lodí technické podpory… Mohl by ho jen tak přejít. Zasmát se a zapomenout. Ale je na něm cosi zvláštního.
Osud tomu tak chce a Valentin v noci (jak jinak než podnapilý) navštíví personální agenturu Hvězdná hodina, kde se za mnoha úsměšků a ironických poznámek nechá z legrace naverbovat do vesmírné armády. Takovým hloupostem přece nikdo nemůže věřit. Jenže jeho život se rázem mění. Resp. přesně podle slov personalistky - žije rázem životy dva. Který je ale ten skutečný? A proč by vlastně měli lidé pilotovat orbitální bombardéry? Kdo na něčem takovém může mít zájem? KGB, Američani nebo snad mimozemšťani?

  • kniha
Překlad

Bibliografické údaje

EAN 9788073876319
ISBN 978-80-7387-631-9
Počet stran 342
Jazyk česky
Vazba brožovaná
Produkt kniha
Rozměry 11,5cm x 19cm
Vydání 2012 (1. vydání)
Nakladatel Argo, Triton

Celkové hodnocení

4 (1x)

Názory
čtenářů

klimpond
20. 5. 2015

Hezký příběh, rychlý konec...

(...) Čtivá knížka, dá se přečíst za chvilku, pokud Vás příběh chytne, tak jako mne. Trochu mě zklamal konec, který byl ve stylu, už jsem napsal dost stránek, tak to rychle ukončím a půjdu psát další scí-fko.
Vždy se u sci-fi žánru těším na příběh a jeho zasazení do prostředí, zde se autorovi povedlo zase něco malinko jiného, než najdete v ostatních knihách -> velké plus.
Kažkodpádně knížku můžu doporučit, uričitě se umístila v mojí top 50tce knih, které jsem přečetl a ve Vaší ať už opravdové nebo virtuální knihově se neztratí.

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné