Bůh v troskách

rok vydání – 2016
Doporučená cena je 398 Kč

Ve svém skvělém románu Život za životem, jedné z nejprodávanějších knih pro dospělé v roce 2014, zkoumala Kate Atkinsonová možnosti nekonečných příležitostí – Ursula Toddová prožívala znovu a znovu převratné události dvacátého století. V Bohu v troskách obrací Atkinsonová pozornost k Ursulinu milovanému mladšímu bratrovi Teddymu – adeptu básnictví, pilotovi bombardéru RAF, manželu a otci – a sleduje ho na jeho cestě mezi nebezpečími a pokroky 20. století. Navzdory tomu, co zažil v bitvách druhé světové války, bude pro Teddyho nejtěžší prožít budoucnost, v niž ani nedoufal.
Autorka získala za román Bůh v troskách cenu Costa Book Awards, stejně jako za předchozí knihu Život za životem.

  • kniha

Bibliografické údaje

EAN 9788025717455
ISBN 978-80-257-1745-5
Počet stran 352
Jazyk česky
Vazba vázaná
Produkt kniha
Rozměry 16,5cm x 23,6cm
Vydání 2016 (1. vydání)
Nakladatel Argo

Celkové hodnocení

5 (1x)

Názory
čtenářů

Bert Hauser
12. 4. 2018

Co jsem napsal o Životě za životem platí i tady, …...

(...) Co jsem napsal o Životě za životem platí i tady, jen ta struktura vyprávění je jednodušší, nebo spíš asi klasičtější, protože popsat celý život jednoho člověka (který neumře zrovna v dětském věku) asi moc jednoduchý nebude nikdy (pokud to má být i pro někoho zajímavý a zábavný).
Jestli jste si zamilovali Ursulu ze Života za životem, tady máte zatím jedinou možnost se s ní znovu setkat. Nebo aspoň jednou z nich. :o)

Přečteno jedním dechem?

Tisíce nerozhodných čtenářů bezradně bloudí mezi tituly. Nechte jim tu recenzi a nenechte je zoufat.

Nepovinné
Nepovinné