Jak jsme animovali všechny naše tituly za rok 2018

Loni jsme vydali hodně knih. Lakonická věta, kterou je potřeba rozvést – bylo jich víc než dvě stovky. Také díky nim se z Arga podle statistik stalo sedmé největší nakladatelství v republice – ale hlavně je to díky vám. Vaší přízně si velice vážíme a snažíme se, abyste byli s naší produkcí spokojeni. A aby vás to s námi bavilo, připravili jsme také video a soutěž.

Vytvořit animaci trvá dlouho. Připravit video, které najdete pod příspěvkem, zabralo prakticky celý den, ale bez mučení se přiznáme, že to byla legrace. Do poslední chvíle jsme totiž nevěděli, jestli se nám všechny knihy vejdou do polic, které jsme předem určili jako zaručeně dostačující.

Už v polovině procesu jsme začali nervóznět, protože hromada připravených knih ubývala setsakramentsky pomalu. Nakonec to vyšlo. Těsně, ale vyšlo. A pochopitelně v okamžiku, kdy jsme všechno uklidili, jsme si vzpomněli na více než jeden titul, který ve videu chybí. Přijdete aspoň na jeden?

K soutěži: na našem facebookovém profilu můžete hádat, kolik metrů polic budete na celou naši loňskou produkci potřebovat. Doporučujeme se zúčastnit, první cena jsou knihy v hodnotě 5000 Kč!